LeLLu saamislugu

Hei! Me oleme Rivo & Henrik, pikaaegsed sõbrad, lapsevanemad ja LeLLu asutajad. Rivo peres kasvab 2 printsessi, 1 ämblikpoiss ja 1 rongifanatt. Henriku pisipoeg hetkel on väga huvitatud piiksuvatest mängukatest, aga see võib olla mööduv. On veel selgumas, mida see väike prints päriselt fännama hakkab:)

Kui me ise olime väikesed kutid, siis me sisuliselt elasime õues. Ja, kui ilm väga kehvaks kiskus, siis mõtlesime toas mänge välja. Oma laste pealt näeme, et tänapäeva laps toetub suuresti välisele stimulatsioonile. Sel momendil, kui teler välja lülitatakse, telefonid ja tahvelarvutid käest tuleb ära panna, algab vana hea "emme-issi, mul on niiii igav". Küll ei mäleta, et oma lapsepõlves oleks igavuses vaevelnud või siis vanematelt selle vastu rohtu palunud!

Ja nii tekkis LeLLu - eesmärgiga anda lastele lüke kasutamaks oma loovust ja kujutlusvõimet. LeLLu tükkidest saab ehitada lugematul hulgal ehitis ja selle ümber mänge luua. Ja kirsiks tordil, aeg LeLLuga võrdub ekraanivaba ajaga. No, kui just poodi mängides arvepidamisel tahvelarvutit appi ei võeta, mis on ka vahva. 

Nutiseadmed on täna olulisel kohal meie igapäevaelus. Meie kasutame neid pidevalt ja seda teevad ka meie lapsed. See on oluline osa elust ja vajalik oskus maailmas toime tulekuks. Ent seejuures usume siiralt, et lapse mitmekülgse arengu jaoks on vajalik tasakaalustada ekraanide ees veedetud aega loovate tegevuste ja mängudega. Tunneme suurt rõõmu, kui LeLLu saab mõnele põnnile  selle väikese, aga vajaliku lükke anda, mis tal mõtte tööle paneb ja ideed lendu laseb.